Dlaczego PRENACAPS?

PRZEJRZYSTY SKŁAD

Nasze witaminy dla kobiet w ciąży i karmiących piersią nie zawierają sztucznych substancji wypełniających, zagęszczających, przeciwzbrylających, słodzących, m.in. stearynianu magnezu, dwutlenku tytanu.

METYLOWANE FORMY

W skład naszych produktów wchodzą metylowane (aktywne) formy składników, np. metylokobalamina (wit. B12), Quatrefolic® (folian), P-5-P (wit. B6). Formy te są „gotowe” do bezpośredniego wykorzystania przez organizm, co ma istotne znaczenie zwłaszcza u osób z zaburzeniami przekształcania składników w ich biologicznie aktywne formy.

WYSOKA PRZYSWAJALNOŚĆ

Do produkcji naszych suplementów wykorzystujemy wysoko przyswajalne formy składników, m.in. cytrynian cynku (cynk), cytrynian magnezu (magnez), Quatrefolic® (folian) o udowodnionej badaniami wysokiej przyswajalności.

OPTYMALNE DAWKI

Dawki poszczególnych składników opracowaliśmy na podstawie wytycznych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz autorów „Norm żywienia dla populacji Polski” pod red. M. Jarosza.

BADANIA ZAWARTOŚCI

Produkty zostały przebadane przez niezależne laboratorium pod kątem mikrobiologii, metali ciężkich (kadm, ołów, rtęć) oraz na zawartość witamin. Wyniki badań znajdziesz na stronie konkretnych produktów.

JAKOŚĆ

Produkcja naszych suplementów odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych, z zachowaniem odpowiednich warunków klimatycznych (temperatura i wilgotność). Surowce, z których korzystamy, mają ważne dokumenty jakościowe oraz pochodzą od sprawdzonych przez Nas dostawców.

SZKLANE OPAKOWANIE

Kapsułki naszych produktów zapakowaliśmy w słoiczki z bursztynowego szkła. Dzięki temu są one chronione przed m.in. utlenianiem, światłem oraz wilgocią. Szklane opakowanie możesz poddać recyklingowi.

WIĘKSZOŚĆ PRODUKTÓW W ROŚLINNEJ KAPSUŁCE Z PULLULANU

Do produkcji kapsułek wykorzystuje się wyłącznie wodę oraz pullulan - naturalny węglowodan, otrzymywany w procesie fermentacji przez grzyby Aureobasidium pullulans. Czysty pullulan nie ma zapachu, smaku i jest hipoalergiczny.

Kim jesteśmy?

ForMeds jest polskim producentem suplementów diety, którego od samego początku wyróżnia ZAWSZE CZYSTY SKŁAD.
Oznacza to, że nie dodawaliśmy, nie dodajemy i nie będziemy dodawać sztucznych substancji do żadnego z naszych produktów.

Wszystkie nasze produkty są wpisane do rejestru GIS oraz Bazy Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ, a ich wysoka jakość została potwierdzona certyfikatami:

Poznaj Nas lepiej na www.formeds.com.pl